Profesyonel E-Ticaret ve E-İhracat odaklı bu özel premium E-Ticaret ve E-İhracat yazılımı uygun fiyatı ve satış odaklı alt yapısı ile size değerli müşterilerimize kampanya dahilinde sunurlmaktadır.  Yazılım hariç sadece yıllık hosting ve destek ücreti ödeyerek E-Ticaret ve E-İhracat paketmizdeki ürünümüze ömür boyu kullanabilir müşterilerinizi ve işletmenizi premium hizmetiniz ile mutlu edin. Kurulum bizim tarafımızdan yapılmaktadır ve yazılım hakları firmamıza aittir.  E-Ticaret ve E-İhracat siteniz için firmamızdan hosting ve destek hizmeti aldığınız sürece sizden ayrıca yazılım için lisans kiralama ücreti talep edilmez.  


Profesyonel E-Ticaret ve E-İhracat paketimiz kopyalanması , çoğaltılması , başka sunucu veya hosting alt yapısında barındırılması ve kullanılması engellenmiştir ve sadece WiolinA Hosting paketlerinde kullanılabilir.


  • Genel Özellikler : 

1.) Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ?

Bizimle iletişime buradan geçebilirsiniz. E-Ticaret / E-İhracat sitesi için WiolinA Destek Talep  menümüzde destek talebi oluşturarak  başvurabilirsiniz.  Baş vuru sırasında pjoje isminizi yazınız. E-Ticaret / E-İhracat başvurunuz 24 saat içerisinde değerlendirilecektir. Buradan (demo incele) güncel demo sitemizi inceleyebilirsiniz. Demo sitemizin panel girişi için kullanıcı adı ve şifre demo olarak giriniz. Kullanııc adı : demo Şifre : demo


2.) Kurulumu kim yapıyor ?

Kurulumu sadece Wiolina E-Ticaret ekibimiz yapabilir. Kurulum destek paketi kapsamında ücretsizdir.


3.) Site ne zaman aktif olur ?

Sözleşme ve Şartları onayladıktan sonra yaklaşık 48 saat içerisinde siteniz hazır olur.


4.) SSL var mı ?

Paketimiz dahilinde üçretsiz SSL kurulumu yapılmaktadır. Üçretli özel SSL paketlerinden kullanmak isterseniz Ek üçret karşılıgında tarafımızdan kurulum yapılmaktadır.


5.) Güncelleme ücretli mi ?

Hayır, değil. Güncelleme işlemleri ekibimiz tarafından destek kapsamında ücretsiz yapılmaktadır. Yeni versiyon güncellemeleri destek kapsamında ücretsizdir.


6.) Altyapınız güvenli mi ?

WiolinA E-Ticaret altyapımız gerek yazılım ve gerek hosting açısından yüksek seviye güvenlidir ve PCI standartlarına uygundur. Ayrıca WiolinA yazılımımız yurt içi ve yurt dışı piyasalarında kullanım amaçlı yerli ve yabancı piyasalara hukuki ve mali uygun ve adaptedir. 


7.) Site barındırma (Hosting) nasıl olacak ?

E-Ticaret / E-İhracat sitenizi sadece WiolinA E-Ticaret 'e ait hosting üzerinde barındırabilirsiniz. WiolinA E-Ticaret  yazılımının izinsiz çoğaltılması, kopyalanması yasaktır. Bizden sınırsız hosting hesabı alabilirsiniz. Sınırsız hosting hesabı içerisinde sınırsız web alanı, sınırsız data base (disk) alanı, sınırsız trafik kullanımı, sınırsız cloud base alanı ve 50 adet kurumsal E-Posta hesabı mevcuttur. Hosting hesabının yıllık ücreti sadece kdv dahil 1499 TL dir.


8.) Destek ve Eğitim nasıl olacak ?

Destek ve eğitim WiolinA E-Ticaret ekibimiz tarafından verilmektedir. Yıllık destek ve eğitim paketi ücreti başlangıçta kurulum dahil sadece kdv dahil 1400 TL dir. WiolinA E-Ticaret yazılımımızı kullandıgınız süre boyunda destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


9.) Destek ve Hosting hariç bir masrafım olur mu ?

Hayır, olmaz. Sadece ihtiyacınız mevcut ise ek ilave Domain ve SSL tarafımızdan satın alabilirsiniz. 


10.) Ödememi size nasıl yapabilirim ?

EFT / Havale veya kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanlarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödemelerde komisyon farkı alınmamaktadır.


11.) Nasıl E-ticaret / E-İhracat sitesi alabilirim ?

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 0505 108 71 06 / iletisim@wiolina.com
Şimdi profesyonel E-Ticaret / E-İhracat zamanı. 


12.) Alım sonrası iptal edebilir miyim ?

Alınan hizmetin iptali kurulum ve başlangıç sonrası mevcut değildir.