TEK PAKET FULL E-TİCARET PAKETİ


 1. Bir çok firmanın aksine Wiolina E-Ticaret paketi tek paket ve full paket olarak size sunulmaktadırPaket içerisinden bir kaç modülü çıkararak farklı paketler sunulmasının aksine en iyi e ticaret paketini EN İYİ FİYAT GARANTİSİ ile sunmaktayız.

  Wiolina E-Ticaret paketi ile tüm modülleri içerisinde hazır bir E-Ticaret web sitesine sahip olmakla beraber aynı anda tek admin panel üzerinden bir çok özelliği aynı anda kontrol edebilirsiniz.

  Özellklerimiz ve Fiyatlandırma.

   1. XMl ve XLS Tedarikçi Sistemi : E-Ticaret sitenize istediğiniz kadar xml ve exel  bayiliği alarak entegre edebilir ve bu ürünleri satışa çıkarabilirsiniz.
   2. XMl ve XLS Bayilik Sistemi : E-Ticaret sitenizde xml ve exell  bayilik sistemi kurabilir ve yönetebilirsiniz. Siz oturup cayınızı yudumlarken bile bayileriniz satış yapabilir ve ürünlerinizi pazarlayabilirler.
   3. Mağaza Yönetim Sistemi : E-Ticaret sitenizedışardan mağaza açmalarına izin verebilirsiniz aynı trentyol ve diğer pazaryerlerinde olduğu gibi başka kişiler size mağaza açma başvurusu yapabilir sizin onayladığınız ürünleri sitenizde satışa çıkarabilir.
   4. Ödeme Entegrasyonları : E-Ticaret sitenize sanal pos bağlıyarak müşterilerinize kredi kartı ile alışveriş yapma ve taksitli alışveriş imkanı sunarsınız
   5. Whatsapp Sipariş Sistemi : E-Ticaret sitenize whatsapp ınızı entegre ediyoruz.Böylelikle müşterileriniz sipariş vermek istediklerinde karşılarında çanlı bir müşteri destek hizmeti alırlar.
   6. Kargo Entegrasyonları: E-Ticaret sitenizde gelişmiş bir kargo takip modülü bulunmaktadır. Müşterilerinize verdiğiniz kargo takip numarası ile kendileri kargolarını takip edebilmektedir.
   7. Kampanya Yönetim Sistemi : E-Ticaret sitenize kampanyalar indirimler uygulayabilirsiniz ve satışlarınızı aynı oranda arttırabilirsiniz.
   8. E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu : Trentyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Gittigidiyor, E-PTTAVM, Aliexpress, ETSY pazaryerileri ile web sitenizi entegre edebilir.Ürünlerini pazaryerlerinde satışa çıkarabilirsiniz.Siparişleriniz ve karınızı kontrol edebilirsiniz. (EK ÜÇRETE TABİDİR.)