Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Wiolina E-Ticaret Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.


Wiolina E-Ticaret E-İhracat modülü  ile sizde atık ürünlerinizi tüm dünyaya satabileceksiniz. Wiolina E-İhracat modülü olması sayesinde Etsy ve AliExpress mağazalarınızı kendi web sitenizden yönetebileceksiniz. Wiolina E-İhracat  ile dünyaya açılmak için tıklayın!


Wiolina E-Ticaret E-İhracat ile mağazanızın yönetim panelinenden tüm tacareticini kolayca yönetirsiniz. Wiolina E-Ticaret E-İhracat, adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile  kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Wiolina E-Ticaret E-İhracat ile E-ticaret mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme  işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, pazar yerinden aldığınız siparişleri E-ticaret mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları  mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz.  Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen Wiolina E-Ticaret E-İhracat modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır, Wiolina E-Ticaret E-İhracat ’ın yeni bir versiyonu yayınlandığında tek tıkla modülünüzü güncelleyebilirsiniz. Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.

Güncelleme

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok  güncellemelerini tek tıkla yapabilirsiniz. 

Hızlı Listeleme

Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde gönderebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

7/24 Yazılım Desteği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve e-posta ile iletişim desteği.

Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

Çift Taraflı  Ürün Aktarma

Entegrasyon çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; sistemsel olarak izin veren Etsy ve AliExpress de bulunan ürünlerinizi de kendi sitenize aktarabilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Etsy ve AliExpress da müşteriler tarafından size yöneltilen soruları entegrasyonunuzdan görebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarımı

Pazar yerlerinden gelen tüm siparişleri otomatik olarak e-ticaret mağazanızın siparişlerinize aktararak muhasebe yazılımları ile kolayca entegre edebilir ve tüm fatura işlemlerinizi tek noktadan çözebilirsiniz.